Електрогітара Squier Sonic Stratocaster HSS
Відео 4Фото 10 |
Squier Sonic Stratocaster HSS
Тип:електрогітара, форма Stratocaster
Корпус:цільний, тополя
Звукознімачі:пасивні, H-S-S
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 21 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Sonic Stratocaster HSS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Squier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Squier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Squier Sonic Stratocaster HSS
Усі ціни 11 →Електрогітара Squier by Fender Sonic Stratocaster Hss Mn Tahity Coral | 11 000 грн. |
Электрогитара Squier by Fender Sonic Stratocaster Hss Mn Tahity Coral | 11 000 грн. |
Электрогитара SQUIER SONIC STRATOCASTER HSS MN TAHITY CORAL | 11 000 грн. |
Электрогитара SQUIER BY FENDER SONIC STRATOCASTER HSS MN TAHITY CORAL | 10 999 грн. |
Електрогітара Squier Sonic Stratocaster HSS TCoral | 9 499 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →