Електрогітара Squier Classic Vibe '70s Stratocaster HSS
Відео 15Фото 10 |
Squier Classic Vibe '70s Stratocaster HSS
Тип:електрогітара, форма Stratocaster
Корпус:цільний, тополя
Звукознімачі:пасивні, H-S-S
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 21 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Classic Vibe '70s Stratocaster HSS
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Squier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Squier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Squier Classic Vibe '70s Stratocaster HSS
Усі ціни 6 →Гітара Fender Squier Classic Vibe Stratocaster Hss 70S Lrl Wln | 18 614 грн. |
Fender Squier Classic Vibe Stratocaster Hss 70S Lrl Wln | 18 160 грн. |
Fender Squier Classic Vibe Stratocaster Hss 70S Lrl Wln | 18 614 грн. |
Електрогітара Squier Classic Vibe 70s Stratocaster HSS MN BLK | 21 999 грн. |
Fender Squier Classic Vibe Stratocaster Hss 70S Lrl Wln | 19 068 грн. |
Електрогітара Squier Classic Vibe 70s Stratocaster HSS LRL WAL | 21 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →