Бас-гітара Squier Affinity Series Jazz Bass
Відео 8Фото 5 |
Squier Affinity Series Jazz Bass
Тип:бас-гітара, форма Jazz Bass
Корпус:цільний, вільха
Звукознімачі:пасивні, J-J
Бридж:фіксований
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 20 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Affinity Series Jazz Bass
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Squier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Squier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Squier Affinity Series Jazz Bass
Усі ціни 33 →Гітара Fender Affinity Jazz Bass MF 3-SB - gitara basowa | 11 931 грн. |
Бас гитара SQUIER by FENDER AFFINITY SERIES JAZZ BASS MN 3-COLOR SUNBURST | 17 100 грн. |
Fender Squier Affinity J Bass MN BPG BLK | 15 040 грн. |
Fender Affinity Jazz Bass MF 3-SB - gitara basowa | 11 931 грн. |
Бас-гітара Squier Affinity Jazz Bass Ch.Fr.Met. | 14 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →