Зварювальний напівавтомат-інвертор SSVA 270-P-380
Відео 7 |
SSVA 270-P-380 230 В 400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SSVA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SSVA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SSVA 270-P-380
Інверторний напівавтомат SSVA 270-Р 380В без пальника SSVA-270-P | 21 164 грн. |
Сварочный полуавтомат SSVA-270-Р (рукав в комплект не входит) SSVA-270-Р(3 | 20 999 грн. |
Зварювальний напівавтомат інверторний SSVA 270 P 380V | 29 713 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель 270-P — вхідна напруга 230 В
- Модель 270-P-380 — вхідна напруга 400 В
Модификації SSVA 270-P-380
Ціни на SSVA 270-P-380 |
---|---|---|---|---|
SSVA 270-P | від 20 999 грн. | 8 пропозицій | ||
SSVA 270-P-380 | від 20 999 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →