Оптичний нівелір Stabila OLS 26 17862
Фото 9 |
Stabila OLS 26 17862 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stabila 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stabila.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stabila OLS 26 17862
Нівелір оптичний Stabila OLS 26 +-0.002 мм/м + кейс (17862stab) | 14 386 грн. |
Нівелір оптичний Stabila OLS 26+-0.002 мм/м + штатив, рейка, кейс (18460st | 22 502 грн. |
Оптичний нівелір STABILA OLS 26 (комплект 8 ін.) | 20 125 грн. |
Нивелир оптический STABILA OLS 26 (17862) | 17 900 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →