Кухонний ніж Arcos Universal 280601
Arcos Universal 280601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 280601
Усі ціни 12 →Кухонный нож Arcos Universal Шеф с выемками 200 мм (280601) 280601 | 1 325 грн. |
Кухонний ніж Arcos Universal Шеф з виїмками 200 мм (280601) 280601 | 1 305 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Universal Шеф з виїмками 200 мм (280601) 280601 | 1 305 грн. |
Ніж кухарський з рифленням Arcos Універсальний 20 см (280601) | 1 409 грн. |
Ніж кухарський 200 мм Universal Arcos 280601FD | 1 650 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →