Термос Stanley Classic Legendary 1.0 1 л
Відео 1Фото 2 |
Stanley Classic Legendary 1.0 |
|
Літровий термос авторитетного виробника Stanley варто віднести до рішень вищого цінового сегмента. Модель виконана в класичному форм-факторі з звужується горловиною, а підтвердженням загальної високої якості виготовлення виступає довічна Офіційна гарантія на виріб. Колба і зовнішній корпус зроблені з нержавіючої сталі, яка допомагає підтримувати температуру всередині ємності, не боїться негативних впливів, включаючи корозійні процеси.
Термос Stanley Classic Legendary 1.0 відмінно справляється зі своїм головним завданням: заявлено, що і холод, і тепло всередині тримається до 24 годин. А якщо налити сюди напій з кубиками льоду, то охолодженим він повинен залишатися до 5 діб. Зверху метал захищає оригінальне покриття Hammertone, покликане підвищити міцність конструкції. Для перенесення пропонується складна ручка. Система відкривання / подачі рідини представлена закручується пробкою, яка доповнена спеціальними жолобками, так що повністю витягувати її для наливу не потрібно. Зовнішня кришка також металева: вона готова виконувати роль чашки (ємність 250 мл).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Купити Stanley Classic Legendary 1.0 1 л
Усі ціни 61 →Термос Stanley Classic Matte Black 1 л 6939236347938 | 2 578 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic (1л), зеленый 79-1003-7 | 2 578 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic 1 л Matte Black Pebble (10-08266-002) | 2 399 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic (1л), черный 79-1003black | 2 578 грн. |
Термос Stanley Legendary Classic Hammertone Green 1л (6939236347921) 69392 | 2 399 грн. |
Термос виконує свою функцію повністю! На роботі тримає чай гарячим цілий день. Заварюю близько 7.00, а останній чай допиваю о 17.30 ще досить гарячим, щоб неможливо було випити швидко. Температура навколо +4 градуси. Якість Нічого користуюся Stanley Classic Legendary 1.0 менше місяця |
Якщо не зупиняє вартість-беріть сміливо, ламатися нема чому, не пошкодуєте! Використовуємо для активного відпочинку цілий рік, є тільки позитивні характеристики, надійний, практичний, дуже стильний. Після трьох років використання недоліків не виявив користуюся Stanley Classic Legendary 1.0 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Іменитий американський бренд Stanley настільки впевнений у високій якості термоса Classic Legendary, що надає на нього довічну гарантію (за іншими даними термін гарантії становить 25 років).
Вигляд
Термос має запам'ятовується зовнішністю з характерним звуженням ближче до верхньої частини корпусу. Верхівку вінчає кришка під стать нержавіючої сталі, яка одночасно виконує роль чашки ємністю 250 мл. Корпус моделі також є сталевим, але на відміну від кришки він може бути пофарбований в зелений, синій або чорний колір. Пошкоджень фарба не боїться, також корпусу не страшні падіння.
Зручний хват
На боці моделі притулилася складана ручка, що додає зручностей при перенесенні термоса. З нею пов'язаний один несуттєвий мінус — в розкладеному вигляді ручка деренчить про корпус. Триматися можна і за саме тіло моделі — подвійна вакуумна ізоляція стінок корпусу виключає зміну його температури незалежно від типу залитого напою.
Тривалий час
Окремої поваги заслуговує тривалий час збереження температури рідини всередині колби з нержавіючої сталі. Реальні заміри показали, що окріп через 24 години охолоджується приблизно до 60°С, а через 12 годин — до 80°С. Т. е. скуштувати гарячого власнику термоса вийде через добу після наповнення, а заварити в моделі чай можна навіть через півдня.
Служба
Мити термос в посудомийній машині вкрай не рекомендується, оскільки це може призвести до порушення герметичності конструкції. Інших правил поводження Stanley Classic Legendary не потребує, тому висока вартість моделі меркне на тлі її заявлених характеристик. При адекватному зверненні термос прослужить своєму власникові протягом тривалого періоду часу практично в будь-якій ситуації.
- До 24 годин збереження холоду
- До 24 годин збереження тепла