Лазерний нівелір Stanley Cubix STHT77498-1
Фото 13 |
Stanley Cubix STHT77498-1 12 м16 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley Cubix STHT77498-1
Усі ціни 9 →STANLEY STHT77498-1 | 4 770 грн. |
Уровень лазерный Stanley Cubix (STHT77498-1) | 4 770 грн. |
Рівень лазерний CUBIX® Red Beam Cross Line STANLEY STHT77498-1 | 4 770 грн. |
Рівень лазерний STANLEY STHT77498-1 червоний промінь | 4 770 грн. |
Stanley Stanley STHT77498-1 | 4 770 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Stanley Cubix STHT77498-1
Ціни на Stanley Cubix STHT77498-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley Cubix STHT77498-1 | від 3 550 грн. | 9 пропозицій | ||
Stanley Cubix STHT77499-1 | від 5 705 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →