Лазерний нівелір Yato YT-30433
Фото 6 |
Yato YT-30433 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-30433
Нивелир лазерный Yato (YT-30433) | 4 070 грн. |
Перехресний лазерний рівень 10м YATO (YT-30433) | 3 540 грн. |
Лазерний Нівелір Самовирівнюючий ± 3 мм/10 м Перехресний YATO YT-30433 | 4 280 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →