Рівень Stanley FatMax 0-43-672
Фото 5 |
Stanley FatMax 0-43-672 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 0-43-672
Усі ціни 20 →STANLEY 0-43-672 | 3 043 грн. |
Рівень FatMax XL алюмінієвий довжиною 1800 мм з трьома капсулами STANLEY 0 | 3 043 грн. |
Рівень будівельний STANLEY FatMax Xtreme 0-43-672 1800 мм | 1 307 грн. |
Рівень Stanley FatMax XL довжиною 1800 мм 0-43-672 | 3 043 грн. |
Рівень FatMax XL алюмінієвий довжиною 1800 мм з трьома капсулами STANLEY 0 | 3 043 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 0-43-672
Ціни на Stanley FatMax 0-43-672 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 0-43-624 | від 1 498 грн. | 17 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-636 | від 1 797 грн. | 16 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-648 | від 1 250 грн. | 22 пропозиції | ||
Stanley FatMax 0-43-672 | від 1 307 грн. | 20 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-681 | від 3 270 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →