Рівень Stanley FatMax 0-43-681
Фото 5 |
Stanley FatMax 0-43-681 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax 0-43-681
Усі ціни 17 →STANLEY 0-43-681 | 3 271 грн. |
Рівень будівельний STANLEY FatMax Xtreme 0-43-681 2000 мм | 3 270 грн. |
Рівень Stanley FatMax XTREME, довжина 2000 мм 0-43-681 | 3 271 грн. |
Рівень FatMax® XTREME ™ алюмінієвий довжиною 2000 мм з трьома капсулами ST | 3 271 грн. |
Рівень STANLEY 0-43-681 | 3 271 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Stanley FatMax 0-43-681
Ціни на Stanley FatMax 0-43-681 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax 0-43-624 | від 1 498 грн. | 17 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-636 | від 1 797 грн. | 16 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-648 | від 1 250 грн. | 22 пропозиції | ||
Stanley FatMax 0-43-672 | від 1 307 грн. | 20 пропозицій | ||
Stanley FatMax 0-43-681 | від 3 270 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →