Рівень Stanley FatMax FMHT42561-1
Фото 4 |
Stanley FatMax FMHT42561-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley FatMax FMHT42561-1
Усі ціни 20 →STANLEY FMHT42561-1 | 2 434 грн. |
Рівень FatMax WATERFIT CLASSIC PRO алюмінієвий довжиною 1800 мм з трьома к | 2 434 грн. |
Рівень Stanley FatMax Waterfit Classic Pro, довжина 1800 мм FMHT42561-1 | 2 434 грн. |
Уровень Stanley FatMax WATERFIT CLASSIC PRO 3 капсулы 1800 мм (FMHT42561-1 | 2 434 грн. |
Рівень FatMax WATERFIT CLASSIC PRO алюмінієвий довжиною 1800 мм з трьома к | 2 434 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Stanley FatMax FMHT42561-1
Ціни на Stanley FatMax FMHT42561-1 |
---|---|---|---|---|
Stanley FatMax FMHT42559-1 | від 1 750 грн. | 21 пропозиція | ||
Stanley FatMax FMHT42560-1 | від 1 673 грн. | 14 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT42561-1 | від 2 326 грн. | 20 пропозицій | ||
Stanley FatMax FMHT42562-1 | від 2 063 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →