Заглибний насос Stanley SXUP400PCE
Stanley SXUP400PCE
поплавковий вимикач
Основне
Призначеннячиста вода
Характеристики
Макс. продуктивність9000 л/год
Макс. напір8 м
Максимальний робочий тиск0.8 бар
Мін. рівень рідини5 мм
Макс. глибина занурення7 м
Макс. t рідини35 °С
Захист від сухого ходу
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1", 1 1/4" та 1 1/2"
Двигун
Потужність400 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Довжина кабелю живлення10 м
Інше
Клас захисту (IP)X8
Країна походження брендуСША
Матеріал корпусапластик
Вага4.3 кг
Офіційний сайтstanleys.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Купити Stanley SXUP400PCE
Усі ціни 26 →
Дренажний насос Stanley, 0.4кВт, 9000 л/год (SXUP400PCE) Акція!
АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 2
Поскаржитись
Stanley SXUP400PCE
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Дренажний насос Stanley 0.4 кВт, для чистої води, 9000 л/год (SXUP400PCE) SXUP400PCE
+ 118 балів ITbox, дренажний насос, Потужність двигуна - 400 Вт, напруга - 230 В, висота подачі - 8 м, продуктивність - 9000 л/год
Itbox.uaЗ нами 8 років
Офіційний партнер Stanley
FOXTROT.UA
дренажний насос, Потужність двигуна - 400 Вт, напруга - 230 В, висота подачі - 8 м, продуктивність - 9000 л/год