Заглибний насос Aquatica 773201
Фото 6 |
Aquatica 773201 поплавковий вимикач 6 м³/год 32 м 9 м³/год 16 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773201
Усі ціни 10 →Aquatica насос дренажный 0.37кВт Hmax 16м Qmax 150л/мин (773201) | 3 391 грн. |
Насос Aquatica дренажний 0.37 кВт. (773201) | 3 139 грн. |
Насос дренажний Aquatica Mid 0.37кВт Hmax 16м Qmax 150л/хв (773201) | 3 139 грн. |
Дренажний насос Aquatica QDXa1.5-16-0.37F 773201 | 3 139 грн. |
Занурювальний дренажний насос Aquatica 0.37кВт Hmax 16м Qmax 150л/мин (773 | 3 139 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Aquatica 773201
Ціни на Aquatica 773201 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773208 | від 3 617 грн. | 2 пропозиції | ||
Aquatica 773201 | від 2 712 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →