Струбцина Stark 510080300 300 мм
Stark 510080300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark 510080300 300 мм
Усі ціни 9 →Струбцина F-образная Stark 300 мм (510080300) | 356 грн. |
Струбцина Stark 80x300 мм (510080300) 510080300 | 487 грн. |
Струбцина Stark 80x300 мм (510080300) 510080300 | 355 грн. |
Stark Струбцина F-подібна STARK 80х300 мм (510080300) 510080300 | 389 грн. |
Струбцина Stark 80x300 мм (510080300) | 395 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Stark 510080300
Ціни на Stark 510080300 |
---|---|---|---|---|
Stark 510080150 150 мм | від 269 грн. | 15 пропозицій | ||
Stark 510080200 200 мм | від 326 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark 510080250 250 мм | від 339 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark 510080300 300 мм | від 355 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark 510080400 400 мм | від 329 грн. | 13 пропозицій | ||
Stark 510080500 500 мм | від 399 грн. | 10 пропозицій | ||
Stark 510080600 600 мм | від 435 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →