Струбцина Stark 510120400 400 мм
Stark 510120400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stark 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stark.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stark 510120400 400 мм
Усі ціни 11 →Струбцина быстрозажимная Stark 120мм (510120400) | 639 грн. |
Струбцина Stark 120x400 мм (510120400) 510120400 | 717 грн. |
Струбцина Stark 120x400 мм (510120400) 510120400 | 639 грн. |
Stark Струбцина F-подібна 120х400 мм (510120400) 510120400 | 639 грн. |
Струбцина Stark 120x400 мм (510120400) | 639 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →