Літня шина Starmaxx Novaro ST532 175/65 R14 82H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Novaro ST532 175/65 R14 82H 175/65 R14 82 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Novaro ST532 175/65 R14 82H
Усі ціни 18 →Starmaxx Novaro ST532 175/65 R14 82H | 1 768 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 175/65 R14 82H | 1 912 грн. |
Летние шины Starmaxx Novaro ST532 175/65 R14 82H 1001148750 | 1 850 грн. |
Starmaxx Novaro ST532 (175/65R14 82H) | 1 766 грн. |
STARMAXX Літня шина STARMAXX Novaro ST532 175/65R14 82H | 1 716 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Starmaxx Novaro ST532 175/65 R14 82H
Ціни на Starmaxx Novaro ST532 175/65 R14 82H |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Novaro ST532 175/65 R14 82H | від 1 659 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →