Зимова шина Starmaxx Icegripper W810 175/70 R14 84T
Виберіть розмір шин
Starmaxx Icegripper W810 175/70 R14 84T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Icegripper W810 175/70 R14 84T
Усі ціни 22 →Starmaxx Ice Gripper W810 175/70 R14 84T | 1 797 грн. |
Starmaxx Ice Gripper W810 175/70 R14 84T | 1 772 грн. |
Starmaxx Icegripper W810 175/70 R14 84Т | 1 993 грн. |
Starmaxx Ice Gripper W810 (175/70R14 84T) | 1 806 грн. |
Зимние шины Starmaxx Ice Gripper W810 175/70 R14 84T 1001497060 | 1 871 грн. |
ще 17 пропозицій
Якихось Дуже слизько купивши недавно машина як корова на льоду 2021 рік випуску чи
шини не для наших зим 6000 коту під хвіст всі чотири купивши склад чи що не можу зрозуміти гальма перевіряли на сто все добре в жінки стояти дипломат на тій самій ділянці дороги стає як укопана а мене несе користуюся Starmaxx Icegripper W810 195/70 R15 97T кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →