Літня шина Starmaxx Ultrasport ST760 205/55 R16 94W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Ultrasport ST760 205/55 R16 94W 205/55 R16 94 W 205/55 R16 94 W RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Ultrasport ST760 205/55 R16 94W
Усі ціни 24 →Starmaxx Ultra Sport ST760 205/55 R16 94W XL | 2 223 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 205/55 R16 94W XL | 2 430 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 (205/55R16 94W) | 2 202 грн. |
Летние шины Starmaxx Ultrasport ST760 205/55 ZR16 94W Reinforced 100174415 | 2 295 грн. |
Літня шина STARMAXX Ultrasport ST760 205/55R16 94W | 2 109 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Starmaxx Ultrasport ST760 205/55 R16 94W
Ціни на Starmaxx Ultrasport ST760 205/55 R16 94W |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Ultrasport ST760 205/55 R16 94W | від 2 109 грн. | 24 пропозиції | ||
Starmaxx Ultrasport ST760 205/55 R16 94W Run Flat | від 2 247 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →