Літня шина Starmaxx Tolero ST330 175/70 R13 82T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Tolero ST330 175/70 R13 82T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Tolero ST330 175/70 R13 82T
Усі ціни 30 →Шина Starmaxx Tolero ST330 175/70 R13 82T | 1 524 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 175/70 R13 82T | 1 524 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 175/70 R13 82T | 1 615 грн. |
Starmaxx Tolero ST330 (175/70R13 82T) | 1 465 грн. |
Летние шины Starmaxx Tolero ST330 175/70 R13 82T 1000973697 | 1 479 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →