Літня шина Starmaxx Provan ST850 Plus 195/70 R15C 104R
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Provan ST850 Plus 195/70 R15C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Provan ST850 Plus 195/70 R15C 104R
Усі ціни 29 →Шина Starmaxx Provan ST850 Plus 195/70 R15C 104R | 2 705 грн. |
Starmaxx Provan ST850 Plus 195/70 R15C 104/102R PR8 | 2 574 грн. |
Starmaxx Provan ST850 Plus 195/70 R15C 104/102R | 3 350 грн. |
Starmaxx Provan ST850 Plus 195/70 R15C 104/102R | 2 859 грн. |
STARMAXX Літня шина STARMAXX Provan ST850 plus 195/70R15C 104/102R | 2 638 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →