Літня шина Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 112R
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 112R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 112R
Усі ціни 8 →Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 112/110R | 4 050 грн. |
Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 112/110R | 4 104 грн. |
Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 112/110R 70999 | 4 229 грн. |
Starmaxx Provan ST850+ (225/70 R15C 112/110R) | 3 411 грн. |
Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 112/110R | 3 810 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 112R
Ціни на Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 112R |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 112R | від 3 411 грн. | 8 пропозицій | ||
Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 114R | від 3 431 грн. | 1 пропозиція | ||
Starmaxx Provan ST850 Plus 225/70 R15C 116R | від 3 244 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →