Біти / торцеві голівки Sthor 58661
Фото 4 |
Sthor 58661 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sthor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sthor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sthor 58661
Усі ціни 6 →Набор торцевых головок Sthor 3/8" в кейсе, 22 шт 58661 | 1 210 грн. |
Універсальний набір інструментів STHOR 58661 | 1 040 грн. |
Sthor Набор головок торцевых Sthor 3/8" с инструментами 28 шт (58661) | 1 150 грн. |
Набір(Комплект)Головок Торцевих з Приладдям 3/8" 28 шт STHOR 58661 | 1 205 грн. |
Набір головок торцевих STHOR 58661 | 1 210 грн. |
Набір торцевих головок 3/8" STHOR 58661 | 1 073 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →