Біти / торцеві голівки TOPTUL GCAD3401
TOPTUL GCAD3401 |
|
Набір GCAD3401с дзеркальним покриттям, а набір GCAD3402 — з матовим
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOPTUL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOPTUL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TOPTUL GCAD3401
Усі ціни 11 →Набор инструмента Toptul 1/2", 1/4" 34ед. 6PT (GCAD3401) | 4 058 грн. |
Набір головок торцевих TOPTUL квадрат 1/4" 34шт (GCAD3401) | 4 058 грн. |
Набор головок с трещоткой TOPTUL 1/4, 1/2 34ед. GCAD3401 | 4 058 грн. |
Набор инструментов TOPTUL GCAD3401 | 4 058 грн. |
Набор головок с трещоткой TOPTUL 1/4", 1/2" 34ед. GCAD3401 GCAD3401 | 4 058 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →