Набір інструментів Sthor 58687
Відео 1Фото 7 |
Sthor 58687 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sthor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sthor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sthor 58687
Усі ціни 8 →Набор инструментов Sthor 1/2", 1/4" в кейсе, 94 шт 58687 | 2 787 грн. |
Набір головок торцевих STHOR 1/2" та 1/4" (58687) | 2 276 грн. |
Sthor Набор головок торцевых, насадок Sthor 1/2" с инструментами 94 шт (58 | 3 015 грн. |
Набір головок торцевих STHOR 1/2" 94 предмети (58687) | 2 788 грн. |
Набір(Комплект)Головок Торцевих з Приладдям 1/2" 94 шт STHOR 58687 | 2 858 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →