Ланцюгова пила STIHL MS 261 C-MQ 40
Відео 1Фото 3 |
STIHL MS 261 C-MQ 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог STIHL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі STIHL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити STIHL MS 261 C-MQ 40
Бензопила Stihl MS 261C-M (11412000695) | 29 799 грн. |
Stihl MS 261CM /37 CM 11412000187 | 39 729 грн. |
Stihl MS 261CM /37 CM 11412000187 | 40 698 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель MS 261 C-MQ — без підігріву рукоятки і карбюратора
- Модель MS 261 C-M VW — з підігрівом рукоятки і карбюратора
Модификації STIHL MS 261 C-MQ 40
Ціни на STIHL MS 261 C-MQ 40 |
---|---|---|---|---|
STIHL MS 261 C-MQ 40 | від 29 799 грн. | 3 пропозиції | ||
STIHL MS 261 C-M VW 40 | від 41 943 грн. | 2 пропозиції |