Ланцюгова пила Husqvarna 288 XP
Відео 13Фото 4 |
Husqvarna 288 XP |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Husqvarna 288 XP
Бензопила Husqvarna 288 ХР 9658204-02 | 29 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 288 XP 9658204-02 | 29 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 288XP (9658204-02) | 29 999 грн. |
Ланцюгова пила Husqvarna 288XP (9658204-02) | 29 999 грн. |
Бензопила Husqvarna 288XP 9658204‑02 | 29 999 грн. |
Відеоогляди