Садова повітродувка-пилосос Sturm GB1964
Sturm GB1964 |
|
Набір насадок у комплекті
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sturm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sturm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sturm GB1964
Усі ціни 6 →Воздуходувка бензиновая Sturm (GB1964) | 9 150 грн. |
Воздуходувка бензиновая Sturm 3000Вт (GB1964) | 8 345 грн. |
Повітродувка бензинова Sturm GB1964 | 8 693 грн. |
Повітродувка бензинова Sturm GB1964 | 9 150 грн. |
Повітродувка Sturm GB1964 | 9 150 грн. |
Воздуходувка бензинова Sturm GB1964 | 9 150 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →