Дриль Bosch GSB 16 RE Professional 060114E600
Відео 10Фото 9 |
Bosch GSB 16 RE Professional 060114E600 |
|
За словами виробника, ця дриль є однією з найшвидших у своєму класі. Здатна робити отвори діаметром до 13 мм в металі і 30 мм – в дереві. Забезпечує потужність в 750 Вт і 2800 неодружених обертів за хвилину. Передбачений і ударний режим. Регулювання швидкості "плавна" і залежить від сили натискання на кнопку. Кріплення мережевого шнура шарнірне, що виключає плутанину, а ергономічна додаткова рукоятка дозволяє розраховувати на більш точну і надійну роботу. У продажу доступні модифікації як з швидкозатискним, так і ключовим патроном.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GSB 16 RE Professional 060114E600
Усі ціни 7 →Дрель ударная Bosch Professional GSB 16 RE в чемодане с ЗВП 060114E600 | 5 399 грн. |
Bosch Bosch GSB 16 RE | 6 258 грн. |
Дриль ударний Bosch GSB 16 RE Professional ЗВП 060114E600 | 5 399 грн. |
Дрель ударная Bosch GSB 16 RE | 6 258 грн. |
BOSCH GSB 16 RE | 6 258 грн. |
Ударний дриль Bosch GSB 16 RE БЗП | 6 258 грн. |
Дриль ударна 750Вт GSB 16 RE ШЗП + кейс, Bosch | 6 258 грн. |
- Артикул 060114E600 - в комплекті ключовий патрон, поставляється без додаткових аксесуарів
- Артикул 060114E60D - в комплекті ключовий патрон, є додатково набір свердел (7 шт)
- Артикул 060114E500 - в комплекті швидкозатискний патрон, поставляється без додаткових аксесуарів
- Артикул 060114E50D - в комплекті швидкозатискний патрон, є додатково набір свердел (7 шт)
Модификації Bosch GSB 16 RE Professional 060114E600
Ціни на Bosch GSB 16 RE Professional 060114E600 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSB 16 RE Professional 0615990L2N | від 6 258 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch GSB 16 RE Professional 060114E600 | від 5 399 грн. | 7 пропозицій | ||
Bosch GSB 16 RE Professional 060114E500 | від 4 899 грн. | 29 пропозицій |