Лампа для манікюру Sun 1S 48
Sun 1S 48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun 1S 48
Усі ціни 21 →Лампа SUNUV LED+UV SUN 1 SE 36W WHITE для полімеризації | 799 грн. |
УФ LED світлодіодна лампа для манікюру SUNUV Sun 1 SE White 36 Вт таймер 5 | 745 грн. |
Лампа для манікюру LED/UV Лампа SUNUV 1S SE 36 ВТ WHITE | 880 грн. |
LED/UV Лампа SUN 1S гібридна (з дисплеєм) білого 48 Вт | 585 грн. |
Лампа для манікюру LED/UV Лампа SUNUV 1S SE 48 ВТ WHITE | 1 165 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →