Лампа для манікюру Sun BQ-V5
Фото 3 |
Sun BQ-V5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun BQ-V5
Усі ціни 16 →Лампа для манікюру LED+UV SUN BQ-V5 120W MACAROON GREEN | 570 грн. |
Лампа для манікюру LED+UV SUN BQ-V5 120W MACAROON BLUE | 570 грн. |
Лампа для манікюру LED+UV SUN BQ-V5 120W MACAROON PINK | 570 грн. |
Лампа для манікюру SUN BQ-V5 Pink UV+LED 120W (гарантія 3 місяці) | 561 грн. |
Лампа для манікюру SUN BQ-V5 Blue UV+LED 120W (гарантія 3 місяці) | 561 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →