Лампа для манікюру Sun 5 48
Відео 5Фото 4 |
Sun 5 48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun 5 48
Усі ціни 16 →Лампа UV+LED для маникюра SUN 5 48W | 447 грн. |
Лампа для манікюру настільна SUN 5 LED UV 48Вт потужна професійна манікюрн | 399 грн. |
Лампа для манікюру SUN 5 48W LED/UV біла | 490 грн. |
Лампа SUNUV SUN PLUS 5 48W UV/LED, біла | 1 570 грн. |
UV+LED лампа для манікюру SUN 5 48W | 349 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →