Лампа для манікюру Sun SUNUV 3 48
Відео 3Фото 3 |
Sun SUNUV 3 48 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun SUNUV 3 48
Усі ціни 9 →УФ LED лампа SUNUV SUN3, 48W | 2 352 грн. |
Лампа SUN 3 48 ВТ LED UV світлодіодна для манікюру і педикюру | 2 155 грн. |
LED+UV лампа для манікюру YQ3 48W | 1 399 грн. |
LED+UV лампа для манікюру SUN 3 48W | 649 грн. |
Лампа для манікюру та педикюру SUN Lamp 3 48W | 2 089 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →