Лампа для манікюру Sun SUNUV 9X Plus
Відео 2Фото 6 |
Sun SUNUV 9X Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sun SUNUV 9X Plus
УФ LED лампа SUNUV SUN9X Plus, 36W, білий (FL940172) | 1 177 грн. |
Лампа для манікюру UV/LED SUNUV Sun 9X Plus оригінал білий 36 Вт (0101313) | 787 грн. |
Лампа для манікюру SUN Lamp9x Plus 36 W | 784 грн. |
Лампа SUNUV SUN9X PLUS 36W WHITE LED/UV для полимеризации | 672 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →