Вантажна шина Sunfull HF702 11 R22.5 146K
Відео 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sunfull HF702 11 R22.5 146K 11 R22.5 " 146 K 13 R22.5 " 156 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunfull 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunfull.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunfull HF702 11 R22.5 146K
Усі ціни 9 →Sunfull HF702 (універсальна) 11.00 R22.5 146/143K | 8 408 грн. |
Вантажна шина SUNFULL HF702 (універсальна) 11.00R22.5 146/143K | 7 520 грн. |
Грузовые шины Sunfull HF702 (универсальная) 11 R22.5 146/143K 16PR 1001010 | 7 788 грн. |
Sunfull HF702 (11/R22.5 146K) | 7 704 грн. |
SUNFULL Вантажна шина SUNFULL HF702 (універсальна) 11.00R22.5 146/143K | 7 556 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Sunfull HF702 11 R22.5 146K
Ціни на Sunfull HF702 11 R22.5 146K |
---|---|---|---|---|
Sunfull HF702 11 R22.5 146K | від 7 520 грн. | 9 пропозицій | ||
Sunfull HF702 13 R22.5 156K | від 9 844 грн. | 9 пропозицій |