Вантажна шина Sunfull rsHF160 385/65 R22.5 160K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sunfull rsHF160 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sunfull 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sunfull.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sunfull rsHF160 385/65 R22.5 160K
Грузовые шины Sunfull RSHF160 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR 100241536 | 10 264 грн. |
Sunfull RSHF160 (385/65R22.5 160K) | 9 737 грн. |
Sunfull RSHF160 (причіпна) 385/65 R22.5 160К | 9 900 грн. |
Sunfull RSHF160 причіпна причіпна (385/65R22,5 160K) 401082 | 9 880 грн. |
Вантажні шини Sunfull RSHF160 (причіпна) 385/65 R22.5 160K 20PR | 10 880 грн. |