Вантажна шина Ovation VI-702 11 R22.5 148M
Виберіть розмір вантажної шини
Ovation VI-702 11 R22.5 148M 11 R22.5 " 148 M 13 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ovation 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ovation.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ovation VI-702 11 R22.5 148M
Усі ціни 15 →Ovation VI-702 (універсальна) 11.00 R22.5 148/145M | 8 487 грн. |
Ovation VI-702 (универсальная) 11 R22.5 148M | 7 818 грн. |
Ovation VI-702 (универсальная) 11 R22.5 148/145M 16PR | 8 072 грн. |
Ovation VI-702 11/80 R22.5 148/145M | 7 700 грн. |
Вантажна шина OVATION VI 702 11.00R22,5 148/145M | 7 665 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Ovation VI-702 11 R22.5 148M
Ціни на Ovation VI-702 11 R22.5 148M |
---|---|---|---|---|
Ovation VI-702 11 R22.5 148M | від 7 439 грн. | 16 пропозицій | ||
Ovation VI-702 13 R22.5 156L | від 9 886 грн. | 16 пропозицій |