Полірувальна машина Suntech SM-66-6133
Suntech SM-66-6133 125 мм150 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Suntech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Suntech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Suntech SM-66-6133
Пневматическая орбитальная шлифовальная машинка SUNTECH SM-66-6133 | 4 419 грн. |
Полірувальна машина Suntech SM-66-6133 | 4 400 грн. |
Пневматична ексцентрикова ШМ Suntech SM-66-6133 | 5 018 грн. |
Пневматическая орбитальная шлифовальная машинка SUNTECH SM-66-6133 | 4 706 грн. |
Модификації Suntech SM-66-6133
Ціни на Suntech SM-66-6133 |
---|---|---|---|---|
Suntech SM-65-6133 | від 4 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Suntech SM-66-6133 | від 4 400 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →