Ванна SWAN Adele 170x114 см
![]() |
SWAN Adele 170x110 R.01.170.110 |
|
Сифон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SWAN 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SWAN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SWAN Adele 170x114 см
Усі ціни 9 →Кутова ванна акрилова Swan ADELE 170x110х55 см асиметрична ліва в комплекті ніжки та екран для ванни | 10 900 грн. | ![]() |
Ванна акрилова SWAN ADELE 170х110 L + ніжки + екран під ванну (А0045132) | 12 191 грн. |
| 14 026 грн. |
Кутова ванна акрилова Swan ADELE 170x110х40 см асиметрична права без ніжок та екрану | 9 000 грн. | ![]() |
Кутова ванна акрилова Swan ADELE 170x110х40 см асиметрична ліва без ніжок та екрану | 10 200 грн. | ![]() |
ще 4 пропозиції
Рекомендуємо