Наручний годинник Swiss Military Hanowa 06-7339.12.001
Swiss Military Hanowa 06-7339.12.001 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Swiss Military 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Swiss Military.
Купити Swiss Military Hanowa 06-7339.12.001
Усі ціни 9 →Годинник Swiss Military Hanowa Alpina 06-7339.12.001 | 9 560 грн. |
Жіночий годинник SWISS MILITARY HANOWA LADY LINE 06-7339.12.001 | 9 560 грн. |
Часы Swiss Military Hanowa 06-7339.12.001 | 9 560 грн. |
Часы Swiss Military Hanowa Alpina 06-7339.12.001 | 9 560 грн. |
Наручний годинник Swiss Military-Hanowa (06-7339.12.001) | 9 560 грн. |
Для спорту і не тільки
Модель, що поповнила лінійку компанія Swiss Military у 2020 році, позиціонується як елегантний спортивний годинник для жінок. Він в міру великий (діаметр 36 мм), що дозволить швидко зчитувати показання, не відволікаючись від пробіжки або іншого виду тренувань. Плюс заявлена хороша (за мірками жіночих годин) водонепроникність — до 10 атм. У них можна приймати душ і плавати без глибоких занурень.
Ще Swiss Military Hanowa 06-7339.12.001 досить міцний та надійний. Циферблат захищає сапфірове скло, а корпус і ремінець виготовлені з нержавіючої сталі в сріблястому забарвленні.
До речі, на центральні ланки браслета і заводну головку нанесено PVD-покриття кольорі рожевого золота. Тому в цілому годинник виглядає акуратно, стильно і більш жіночно, аніж аналогічні за розміром Hanowa 06-7296.12.005.
Точний хід і демонстрація дати
Усередині моделі розташовується Swiss Made калібр Ronda 585. Це кварцовий механізм з трьома стрілками та лічильником дати. Відповідне віконце з числом місяця в годиннику має звичну прямокутну форму і знаходиться поруч з «шісткою».
«Кварц» працює від батарейки, запасу енергії якої повинно вистачити більше, ніж на 3 роки (близько 38 місяців). Не викличе нарікань і точність ходу. Похибка за місяць роботи не перевищує -10/+20 секунд.
Циферблат легко читається
На білій підкладці годинника красуються 11 міток, а роль «дванадцятки» відведена для лого виробника. Стрілки тут золотисті та доповнені люмінесцентним покриттям, так що навіть при нестачі освітлення показники часу легко зчитуються.
Swiss Military Hanowa 06-7339.12.001 — практичний та надійний швейцарський годинник для дівчат, які ведуть активний спосіб життя.