SSD Synology SAT5200 SAT5200-3840G 3.84 ТБ
Synology SAT5200-3840G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Synology 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Synology.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Synology SAT5200 SAT5200-3840G 3.84 ТБ
SSD накопитель Synology sat5200 3840gb 2.5" sat5220-3840g | 41 871 грн. |
Synology SAT5200-3840G (SAT52003840G) | 54 120 грн. |
Synology SAT5200-3840G (SAT52003840G) | 52 800 грн. |
Synology SAT5200-3840G (SAT52003840G) | 54 120 грн. |
Synology SAT5200-3840G (SAT52003840G) | 55 440 грн. |
Відеоогляди
Модификації Synology SAT5200 SAT5200-3840G
Ціни на Synology SAT5200 SAT5200-3840G |
---|---|---|---|---|
Synology SAT5200 SAT5200-480G 480 ГБ | від 8 547 грн. | 5 пропозицій | ||
Synology SAT5200 SAT5200-960G 960 ГБ | від 16 240 грн. | 6 пропозицій | ||
Synology SAT5200 SAT5200-1920G 1.92 ТБ | від 88 519 грн. | 1 пропозиція | ||
Synology SAT5200 SAT5200-3840G 3.84 ТБ | від 41 871 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →