SSD Synology SAT5200 SAT5200-960G 960 ГБ
Synology SAT5200-960G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Synology 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Synology.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Synology SAT5200 SAT5200-960G 960 ГБ
Усі ціни 6 →SYNOLOGY SAT5200 960GB (SAT5200960G) | 16 646 грн. |
SYNOLOGY SAT5200 960GB (SAT5200960G) | 16 240 грн. |
SYNOLOGY SAT5200 960GB (SAT5200960G) | 16 646 грн. |
SYNOLOGY SAT5200 960GB (SAT5200960G) | 17 052 грн. |
SSD накопичувач Synology SAT5200 960 GB (SAT5200-960G) | 17 455 грн. |
SSD накопитель Synology SAT5200 960 GB (SAT5200-960G) | 16 801 грн. |
Відеоогляди
Модификації Synology SAT5200 SAT5200-960G
Ціни на Synology SAT5200 SAT5200-960G |
---|---|---|---|---|
Synology SAT5200 SAT5200-480G 480 ГБ | від 8 553 грн. | 5 пропозицій | ||
Synology SAT5200 SAT5200-960G 960 ГБ | від 16 240 грн. | 6 пропозицій | ||
Synology SAT5200 SAT5200-1920G 1.92 ТБ | від 88 519 грн. | 1 пропозиція | ||
Synology SAT5200 SAT5200-3840G 3.84 ТБ | від 52 800 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →