Протеїн Syntrax Matrix 2.0 2.3 кг
Відео 6Фото 3 |
Syntrax Matrix 2.0 2.27 kg 0.9 кг2.3 кг |
|
Також до складу входить гидролизованная пшенична клейковина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Syntrax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Syntrax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Syntrax Matrix 2.0 2.3 кг
Усі ціни 17 →Комплексний протеїн Syntrax Matrix 2270 г ваніль | 2 466 грн. |
Комплексний протеїн Syntrax Matrix 2270 г молочний шоколад | 2 555 грн. |
Комплексний протеїн Syntrax Matrix 2270 г полуниці | 2 466 грн. |
Комплексний протеїн Syntrax Matrix 2270 грам Банан | 2 555 грн. |
Комплексний протеїн Syntrax Matrix 2270 грам Печиво з кремом | 2 555 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Syntrax Matrix 2.0
Ціни на Syntrax Matrix 2.0 |
---|---|---|---|---|
Syntrax Matrix 2.0 0.9 кг | від 1 325 грн. | 39 пропозицій | ||
Syntrax Matrix 2.0 2.3 кг | від 2 466 грн. | 17 пропозицій |
Рекомендуємо