Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Заглибні (дренажні) насоси   /   TAIFU

Заглибний насос TAIFU GS 400 (22501)

Фото - Заглибний насос TAIFU GS 400
TAIFU GS 400
поплавковий вимикач
Основне
Призначеннячиста вода
Характеристики
Макс. продуктивність7500 л/год / максимальна /
Макс. напір7 м / максимальний /
Макс. t рідини40 °С
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1"
Двигун
Потужність400 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Інше
Країна походження брендуКитай
Матеріал корпусапластик
Матеріал крильчатки / шнекапластик
Габарити225x160x345 мм
Вага5.4 кг
Офіційний сайтtaifu.in.ua
Дата додавання на E-Katalogсічень 2020
Маркування виробника
22501

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAIFU 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAIFU.
Як вибрати занурювальний (дренажний) насосРозбираємось в особливостях роботи дренажних насосів, їх типах та головних параметрах, які треба враховувати при виборі.

Купити TAIFU GS 400

Усі ціни 6 →

Насос садовий дренажний TAIFU відцентровий GS 400Вт 7.5м³/ч Hmax 6.5м TF3322

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 883 грн.

Насос дренажний для брудної води Taifu GS-400 Н=6,5 м, Q=7,5 кб м, P=400 Вт (TF3322) TF3322

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
2 020 грн.

Дренажний насос Taifu GS-400 230 Вт 0,4 кВт H 6,5 м Q 125 л/хв (TF3322)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ONSEN З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Насос дренажний для брудної води Taifu GS-400 Н=6,5 м, Q=7,5 кб м, P=400 Вт (TF3322)

Маркетплейс: Rozetka.ua  SB products З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Насос садовий дренажний TAIFU відцентровий GS 400Вт 7.5м/ч Hmax 6.5м TF3322

Маркетплейс: Rozetka.ua  LATERNO З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 236 грн.

Дренажний насос для брудної води Taifu GS-400, корпус пластик Н=6,5М, Q=7,5кбМ, P=400 Вт (TF3322)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Big Beaver З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на TAIFU GS 400

Модификації TAIFU GS 400

Ціни на TAIFU GS 400
TAIFU GS 400 від 1 883 грн.6 пропозицій
TAIFU GS 550 від 2 140 грн.6 пропозицій
TAIFU GS 750 від 2 200 грн.6 пропозицій