Заглибний насос Aquatica 773231
Aquatica 773231 відцентровийпоплавковий вимикач 4.8 м³/год 35 м кабель 10 м9 м³/год 16 м кабель 7 м12 м³/год 20 м кабель 7 м15 м³/год 16 м кабель 7 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773231
Усі ціни 14 →Насос дренажный Aquatica QDX1,5-16-0,37A (773231) | 4 461 грн. |
Дренажний насос Aquatica QDX1.5-16-0.37A 0.37 кВт 150 л/хв 7 м кабель 7732 | 3 436 грн. |
Насос дренажный Aquatica 0.37кВт Hmax 16м Qmax 150л/мин (773231) | 3 866 грн. |
Насос дренажний Aquatica 0.37 кВт Hmax 16 м Qmax 150 л / хв (773231) | 3 977 грн. |
Насос дренажний Aquatica 0.37кВт Hmax 16м Qmax 150л/хв (773231) | 3 977 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Aquatica 773231
Ціни на Aquatica 773231 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773238 | від 4 489 грн. | 13 пропозицій | ||
Aquatica 773231 | від 3 436 грн. | 14 пропозицій | ||
Aquatica 773233 | від 4 124 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquatica 773236 | від 4 234 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →