Заглибний насос Nasosy plus DSP-550P
Nasosy plus DSP-550P відцентровийпоплавковий вимикач 7.5 м³/год 8 м 11 м³/год 8.5 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nasosy plus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nasosy plus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nasosy plus DSP-550P
Усі ціни 11 →Насос дренажный НАСОСЫ ПЛЮС ОБОРУДОВАНИЕ DSP 550P | 1 819 грн. |
Насосы+Оборудование Насосы+Оборудование DSP 550P | 1 679 грн. |
Насосы+Оборудование Насос дренажный Насосы+Оборудование DSP 550P (1200) | 1 577 грн. |
Дренажний NPO DSP-550P | 1 595 грн. |
Дренажний насос + DSP-550P | 1 815 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Nasosy plus DSP-550P
Ціни на Nasosy plus DSP-550P |
---|---|---|---|---|
Nasosy plus DSP-550P | від 1 515 грн. | 11 пропозицій | ||
Nasosy plus DSP-750P | від 1 596 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →