Заглибний насос Watomo Level 350 CB
Фото 6 |
Watomo Level 350 CB поплавковий вимикач 7.2 м³/год11 м³/год |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Watomo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Watomo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Watomo Level 350 CB
Дренажний насос Watomo Level 350 CB 11.1.312CB00D | 1 440 грн. |
Дренажний насос Watomo Level 350 CB | 1 543 грн. |
Дренажний насос Watomo Level 350 CB 11.1.312CB00D | 1 440 грн. |
Модификації Watomo Level 350 CB
Ціни на Watomo Level 350 CB |
---|---|---|---|---|
Watomo Level 350 CB | від 1 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Watomo Level 550 CB | від 1 520 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →