Вантажна шина Taitong HS202 295/80 R22.5 152M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Taitong HS202 295/80 R22.5 152M 295/80 R22.5 " 152 M 315/70 R22.5 " 154 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taitong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taitong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taitong HS202 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 17 →Taitong HS202 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 8 789 грн. |
Taitong HS202 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149M | 7 860 грн. |
Taitong HS202 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 7 979 грн. |
Taitong HS202 (приводная) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 7 950 грн. |
Вантажна шина TAITONG HS 202 (ведуча) 295/80R22.5 152/149M | 7 934 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Taitong HS202 295/80 R22.5 152M
Ціни на Taitong HS202 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Taitong HS202 295/80 R22.5 152M | від 7 748 грн. | 17 пропозицій | ||
Taitong HS202 315/70 R22.5 154M | від 8 585 грн. | 16 пропозицій |