Вантажна шина Satoya SD-064 295/80 R22.5 152M
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Satoya SD-064 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satoya 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satoya.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Satoya SD-064 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 11 →Satoya SD-064 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M PR18 | 7 619 грн. |
Satoya SD-064 (ведущая) (295/80R22.5 152M) | 7 952 грн. |
SATOYA SATOYA SD 064 (ведуча) 295/80R22.5 152/148M | 7 938 грн. |
SATOYA SD 064 (ведуча) 295/80R22.5 152/148M | 7 828 грн. |
Грузовые шины Satoya SD-064 (ведущая) 295/80 R22.5 152/148M 18PR 100049622 | 8 328 грн. |
ще 6 пропозицій