Вантажна шина Taitong HS268 12 R20 156K
Виберіть розмір вантажної шини
Taitong HS268 12 R20 156K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taitong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taitong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Taitong HS268 12 R20 156K
Ціни на Taitong HS268 12 R20 156K |
---|---|---|---|---|
Taitong HS268 8.25 R20 139K | від 6 184 грн. | 13 пропозицій | ||
Taitong HS268 9 R20 144K | від 7 585 грн. | 7 пропозицій | ||
Taitong HS268 10 R20 149K | від 8 667 грн. | 6 пропозицій | ||
Taitong HS268 11 R20 152K | від 9 834 грн. | 4 пропозиції | ||
Taitong HS268 12 R20 156K | від 10 306 грн. | 2 пропозиції |